דיני משפחה

משרד עו״ד ונוטריון אלברט טייב מוביל במקצועיות ובמיומנות בתחום דיני משפחה/ גירושין, ומציע שירותים משפטיים מקצועיים מן השורה הראשונה בתחום זה.
תחום דיני המשפחה הוא תחום דינאמי הדורש עדכונים והשתלמויות באופן תדיר, שכן לכל החלטה או הליך שגוי עשויים להיות משמעויות מרחיקות לכת.

תחום דיני משפחה כולל עיסוק בסוגיות שונות ורחבות הדורשות ידע רב מאוד, ביניהן הנושאים: נישואין, גירושין, הורות, חלוקת זמני שהות, מזונות, חלוקת רכוש, ידועים בציבור, התמודדות עם אלימות במשפחה, ירושות וצוואות.

ייצוג וליווי משפטי בתיקי גירושין

נושא הגירושין הוא הנפוץ ביותר מבין הנושאים המגיעים לשולחנו של עורך דין לדיני משפחה. נושא הגירושין על היבטיו השונים, משמורת קטינים והסדרי שהייה, דמי מזונות ומדור מתחיל בראש ובראשונה בייעוץ משפטי מקצועי ובניית אסטרטגיה נכונה, אשר בסופו של יום תביא להשגת מטרות הלקוח/ה, כמו למשל, מקום הגשת התביעות, בית המשפט למשפחה או בית הדין הרבני.

עריכת הסכמים צופי פני עתיד

כדי לשמור על זכויותיכם בהסכמים צופי פני עתיד כגון הסכמי ממון, הסכם חיים משותפים, הסכם גירושין, הסכם שלום בית לחילופין גירושין ועוד, חשוב ביותר להיעזר בעו"ד בתחום דיני משפחה המכיר היטב את החוקים ואת פסיקות בתי המשפט הרלוונטיים לנושא, ובעל יכולת וניסיון רב בניסוח הסכמים מסוגים אלו.
לעו"ד ונוטריון אלברט טייב בקיאות וניסיון רב שנים בניסוח הסכמים הבאים לידי ביטוי בהתייחסות לסוגיות שונות, המעניקים מענה לצרכים הנדרשים ומונעים אי ודאות, ויכוח או סכסוך בעתיד.

"ידועים בציבור"

ידועים בציבור הינו סטאטוס משפטי עבור בני זוג רבים החיים בין השאר תחת אותה קורת-גג ומנהלים משק בית במשותף. חשוב לקבל יעוץ מקצועי עוד בטרם כניסה לחיים המשותפים. יעוץ עשוי להיות קריטי ביותר בשמירה על רכוש כגון דירה, עסק, רכב, כספים וכדומה של מי מבני הזוג.
במקרים רבים יהיה זה נכון לערוך הסכם ממון או הסכם לחיים משותפים המגדיר בצורה מפורשת את ההתנהלות הכלכלית בחיים המשותפים ואף במקרה של פרידה, והכל למען השקט הנפשי ובמטרה למנוע אי בהירות וחשיפה לתביעה משפטית.
לעו"ד ונוטריון אלברט טייב ניסיון רב שנים בטיפול בזוגות החיים במשותף ומוגדרים ״ידועים בציבור״, הן בעריכת הסכמים מתאימים והן בייצוג משפטי.

צוואות, ירושות וניהול עיזבונות

עריכת צוואה היא סגולה לאריכות ימים.
בצוואה למעשה ניתן לקבוע מראש מה ייעשה ברכושך לאחר מותך ועל כן מומלץ לכל אדם לערוך צוואה.
בהיעדר צוואה רכושך יחולק בהתאם לחוק הירושה בין היורשים הטבעיים.
בכדי שרצונו האחרון של אדם יתקיים, חשוב שהצוואה תיערך בידי עו"ד בעל ניסיון וידע רב בחוק, בתקנות ובפסיקת בתי המשפט, על מנת למנוע בעתיד התנגדויות לצוואה וגרימת עוול מיותר ליורשים בצוואה.
ישנם סוגים שונים של צוואה, כמו לדוגמה צוואה בפני שני עדים או בפני שופט, או בפני נוטריון, או בכתב-יד, וכמובן, צוואה הדדית. החשוב מכל שהצוואה תהיה מותאמת לרצונו הבלעדי של המוריש/ה, ועל הצוואה להיערך בהתאם לכללים ספציפיים הקבועים בחוק.
לאחר פטירת אדם יש צורך להוציא צו לקיום צוואה או צו ירושה על מנת לחלק את העיזבון, ואף ישנם מקרים שהמצווה בצוואתו/ה או בית המשפט ממנה מנהל עיזבון שיחלק בין היורשים/ות את העיזבון.

לעו"ד ונוטריון אלברט טייב ניסיון רב בעריכת צוואות בכלל וצוואות נוטריוניות בפרט, בהגשת בקשות לקיום צוואות וצווי ירושה, בניהול עיזבון, ובייצוג בהתנגדות לצוואה בבתי המשפט למשפחה ובבתי הדין.